Pałuczanin81

Farmer-chat

1434 postów w tym temacie

Ja prdlę! Ale chemizują dzisiaj. Całe niebo w smugach. No i weź tu wywietrz na noc, znowu rano będę umierał z kaszlu

@przem wszystko w pigułce, ładny materiał. Od siebie dodam jeszcze http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19735&Itemid=119

Tam są też linki do dr Jaśkowskiego, mało komu się chce czytać bo uważa to za bzdury, to zacytuję część z http://www.polishclub.org/2015/07/05/dr-jerzy-jaskowski-znikanie-pszczol-a-trwale-smugi-chemtrails/

"Jak zacofana jest polska nauka świadczy patent nr 6315213 US złożony przez Armię USA w dniu 13 listopada 2002 roku dotyczacy polimeru rozpraszanego w trwałych smugach w celu wchłaniania wody. Polimer taki  zmniejsza zdolność chmur do „produkcji” deszczu.

Innymi slwoy można w dowolnym miejscu na świecie, poprzez modyfikację sypanego proszku powodować albo deszcze albo suszę.

To zanczy, że można kontrolować uprawy żywności a więc i jej ceny."

Już kiedyś tu pisałem poczytajcie o szemranych interesach Gora 

Na czym zrobił kasę jego powiązaniach z przemysłem chemicznym 

@ikcomas dokładnie tak zgadzam się w 100%, tylko że jak się o czymś takim mówi to reszta z brakiem wiedzy wysyła  do czubków oraz mówi że to kolejna teoria spiskowa 

Dnia 8.06.2018 o 08:08, ikcomas napisał:

poza tym jak ten drugi chce wysypywać w takiej pozycji to ciągnik będzie gniótł zboże

Szczecinek  to  specyficzny  region...:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się