gom

Pogoda

7661 postów w tym temacie

U mnie ledwo kropiło, bo była burza i oczywiście poszła bokiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie lepiej, o wiele lepiej. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 mm, dzisiaj aktualnie 5 i ladnie pada dalej

12 godzin temu, lokizom napisał:

 

Jak czytam te Wasze opinie o stanie plantacje to widze że u mnie jeszcze najlepiej bo te ostatnie 15mm uratowało na chwilę sytuację i to że jednak rośliny są u mnie w niższej fazie rozwojowej. Ale tez nie mogę powiedzieć że jest dobrze bo jest słabo-srednio

wydaje mi sie ze z roslinami jak z czlowiekiem

Jak sie odwodnisz a pozniej wypijesz litr wody na raz to jeszcze bardziej sie rozchorujesztu trzeba systematycznych opadow, te rosliny co byly w krytycznej sytuacji raczej plonu z nich nie bedzie.

2-3 lata temu na poczatku czerwcu rosliny dostaly 70 l wody w ciagu tyg, i o tym opadzie jeszcze szybciej zaczely usychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na radar i coś te opady znikają przed samym Lublinem... Niby zachmurzone, niby wieje ale wody z tego jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, faktycznie. U mnie leje właśnie ale na radarze Warszawa na czerwono, tam to dopiero daje jednak nie chciałbym aż takiej ulewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czape trzeba wyciagac.

Prognozuja ze i czerwiec ma byc taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje że teraz przez 4 dni ma się uzbierać łącznie 15 mm opadu. Jakby tyle było rzeczywiście byłbym zadowolony. Ale widząc ten nijaki front to obawiam się że nawet 5 mm nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2026 o 21:51, Pałuczanin1981 napisał:

Podziwiam chmurkę z której leje u @maslak88?

Ta nalało, aż 9 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas żeś się wybredny zrobił po jednym deszczu. :)

Mnie to i Warszawska ulewa by zadowoliła.

Rano "rosa"+/-0,25mm-zimno,sucho i (wiecznie)wietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy raz  tym sezonie napadało więcej niz pokazywalo. Dostałem 10mm. W prognoz jeszcze 10 mm ma być przez najbliższe 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno to nazwać deszczem 0,7 , do ziemi  w pszenicy nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko 12 l a wszystko odzylo

lacznie 24-26 na ten sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy dni 1mm. Dziś straszą burzami, czyli słabe szanse na opady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

tylko niech wiac przestanie, bo zaleglosci w pryskaniu

i rozkladaniu wlokniny

ogromne

@ikcomas tez tne koszty w fungi protio, tebu azoksy 

Edytowano przez barkas
dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się