Daymon

Dynia

283 posts in this topic

Ja w poprzednią sobotę siałem ale jeszcze siedzi, nawet kiełka nasiona nie puściły. Wilgoć jest niby w ziemi. Miało być więcej tej dyni ale coś się inne uprawy rozepchały po polu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wody u cieie dostaly do puszcza

Ja wczoraj 1000 sztuk ogorka posialem z reki, ale mocze go wczesniej przez 24 h 

jeszcze 5-6 tys i starczy na ten sezon

Nad dyniami sie tez zastanawialem, ale chyba bedzie marnie to uplynnic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.12.2023 o 09:44, sapek2 napisał:

657579cb9e09f_large.IMG_20231004_140548_93.jpg.f031f5d263fa20af0732726d4aa96385.jpgw tym roku dyniowa oferta została mocno poszerzona.

Te ozdobne to niezmiennie źle mi się kojarzą.

(U dermatologa albo chirurga też takie wrzody się ogląda.):)

Dzieciaki próbowali zrobić rozsadę dyni,cukini i arbuza.Tylko cukinia wzeszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej okolicy nieliczni rolnicy jeszczey nie siali dyni. Zimno jest. Dzisiaj 0 stopni nad ranem. Hokkaido schodzi jakoś w miarę? Może posieję hektar na próbę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na to kontraktacje , co z tym zobić

Edited by miwigos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now